< 2020 Yılı Bitki Koruma Ürünleri Bayii sınav soru ve cevapları Yayımlandı | ziraat fakültesi | Tarım haberleri Son dakika tarım haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2020 Yılı Bitki Koruma Ürünleri Bayii sınav soru ve cevapları Yayımlandı
19 Ekim 2020 Pazartesi Saat 18:41
17 Ekim cumartesi günü yapılan bitki koruma ürünleri bayilik sınavı soru ve cevapları yayımlandı.

Soru ve cevapları yayımlayacaktık. Fakat duyumlara göre soruları yayımlamak telif hakkı VB nedenlerle yasaklanmış. Meslektaşlarıma saygıyla...


17 Ekim 2020 Cumartesi günü yapılan T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİTKİ KORUMA ÜRÜNLERİ BAYİ VE TOPTANCILIK SINAVI Cevaplı Soru Kitapçıklarına adaylar aday.ankara.edu.tr internet adresinden sisteme giriş yaparak ulaşabilirler.

Adaylar, sınav sorularına ilişkin itirazlarını 26 Ekim 2020 saat 17:00’ye kadar ıslak imzalı dilekçeyle şahsen ya da posta yoluyla ASYM’ye ulaştırmalıdır. Bu tarihten sonra ASYM’ye ulaşan dilekçeler dikkate alınmayacaktır. Adaylar, soru ve sonuçlara ilişkin itiraz başvurularını T.C. Ziraat Bankası Ankara Beşevler Şubesi Ankara Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Sınav Yönetim Merkezi IBAN: TR560001000799699103995014 numaralı hesaba 25 ₺ ((Yirmibeş Türk Lirası) (İtiraz edilecek her bir soru için 25 ₺ ücret yatırılması gerekmektedir.) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu, itiraz konusunun ve iletişim adreslerinin açıkça yazılı olduğu dilekçeyle şahsen ya da posta yoluyla ASYM’ye yapacaklardır.

Adayların itiraz ettikleri soru sayısı kadar itiraz ücreti yatırdıkları ASYM tarafından dekont üzerinden kontroledilecek ve yeterli ücret yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri ASYM tarafından kabul edilmeyecektir. Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C. Kimlik Numarası, imza, adres ve banka dekontu olmayan dilekçeler ile e-posta, faks yoluyla yapılan ve yeterli itiraz ücreti yatırılmadığı tespit edilen dilekçeler ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacak, itirazlar sınav komisyonunca değerlendirilmeyecek, ücret iadesi yapılmayacaktır.

ASYM

Bu yazı toplamda 3304 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.