< İnternet üzerinden verilen en büyük sipariş! | ziraat fakültesi | Tarım haberleri Son dakika tarım haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnternet üzerinden verilen en büyük sipariş!
10 Ocak 2014 Cuma Saat 09:53
Amerika'da 3 kişi internet üzerinden dünyanın en büyük kargosunun siparişini verdi. Dev kolinin içinde yer alan ürünü görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

İlk önce Reddit adlı paylaşım blogunda böyle bir konu belirdi. Bir kullanıcı komşusuna dünyanınen büyük kargosunun geldiğini, bu kutuyla ne sipariş etmiş olabileceğini düşündüğünü söyledi. 

Kullanıcının paylaşımından birkaç gün geçmeden, bir otomobil firmasının internet üzerindensatış yapan tanınmış bir site ile yaptığı anlaşma çerçevesinde otomobil satışına başladığı ortaya çıktı.

Söz konusu site ise kafa karıştıran gizemli kutu ile ilgili bir açıklama yapmak zorunda kaldı.Yapılan açıklamada, 3 tüketicinin gerçekten de otomobilini internet üzerinden satın aldığıbelirtildi.

Alışveriş sitesi otomobillerin kargo halinde gönderme macerasını bir video haline getirdi ve önümüzdeki hafta yayınlamayı planlıyor.

İnternetten 2014 model otomobil sipariş eden ve otomobillerini karton koli içinde alan şahıslar ise kapılarının önüne yanaşan kargo aracının üzerindeki dev koliyi gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Bu yazı toplamda 4279 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.